Xiaomi Redmi Note 8t to smartfon od chińskiego producenta elektroniki

Redmi note 8t posiada 6,3-calowy wyświetlacz edge-to-edge o rozdzielczości 1080p. Redmi Note 8t będzie dostępny w trzech różnych konfiguracjach. Model podstawowy ma 4GB pamięci RAM i 64GB pamięci masowej, model średniej klasy ma 6GB pamięci RAM i 128GB pamięci masowej, a model wysokiej klasy ma 8GB pamięci RAM i 256GB pamięci masowej. Redmi Note 8t jest zasilany przez baterię o pojemności 2900mAh. Redmi Note 8t posiada ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 636 w połączeniu z dużą ilością pamięci RAM. Redmi Note 8t posiada dwa tylne aparaty i jeden przedni. Redmi Note 8t ma jeden z najlepszych aparatów na rynku, imponujący czas pracy na baterii i elegancki design sprawiają, że jest to świetny smartfon ze średniej półki.

Redmi note 8t ma świetny aparat do zdjęć o profesjonalnej jakości

Posiada dwa aparaty, jeden z normalnym obiektywem, a drugi z teleobiektywem. Teleobiektyw jest idealny do robienia zdjęć z daleka, np. gdy chcesz zrobić komuś zdjęcie w ulubionej restauracji. Normalny obiektyw może być używany do zdjęć z bliska, np. gdy chcesz zdobyć autografy na imprezie sportowej. Oba obiektywy mają maksymalną przysłonę f/2.2, dzięki czemu można robić wyraźne, jasne zdjęcia nawet w ciemnym otoczeniu. Jeśli chcesz robić wysokiej jakości zdjęcia przy niewielkim budżecie, Redmi note 8t to telefon dla Ciebie.

Czas pracy na baterii w Redmi note 8t jest niesamowity

Posiada baterię o pojemności 2900mAh, z której możesz korzystać przez cały dzień bez konieczności ładowania jej przed użyciem. Posiada również technologię Quick Charge 3.0, więc jeśli potrzebujesz dodatkowej mocy, możesz uzyskać do 50% naładowania baterii w zaledwie 15 minut, chociaż ładowanie na komputerze trwa dłużej. Oznacza to, że jeśli naładujesz go rano przed wyjściem z domu, będziesz miał wystarczająco dużo energii, aby wykonać wszystkie niezbędne czynności bez konieczności ciągłego ładowania telefonu przez cały dzień. Pojawiły się również doniesienia o przegrzewaniu się Redmi Note 8t, w takim przypadku staraj się używać go na jak najniższych ustawieniach.

Design Redmi Note 8t jest rozczarowujący w porównaniu z innymi smartfonami

Niektórzy twierdzą, że konstrukcja wygląda tanio, gdyż z zewnątrz użyto niewiele metalu. Tył telefonu wygląda jak plastikowa folia, gdyż na zewnątrz nie ma zbyt dużej różnicy między poszczególnymi kawałkami plastiku. Przez to wygląda bardzo nieprofesjonalnie, zwłaszcza w porównaniu z takimi modelami jak Samsung Galaxy Note 9 czy iPhone XS Max, które mają metalową obudowę, a nie plastikowe opakowanie.