Puszysty dywan shaggy

Dywan z długim włosiem

Dywan o długim włosiu to taki, którego długość włosa wynosi ponad trzy cale. Jeśli chcesz dodać trochę tekstury i komfortu do swojego domu, to dywan z długim włosiem może być dla Ciebie właściwym wyborem. Omówimy szczegółowo, czym są dywany o długim runie, gdzie można je znaleźć i jak zmieniają wygląd Twojego pokoju.

Czym jest dywan z długim włosem?

Długie runo to termin określający wykładzinę, w której przędze wierzchnie stoją pionowo. Nadaje im to pluszowy (lub „puszysty”) wygląd i nadaje pomieszczeniu klasyczny, ale swobodny wygląd.

Dywan shaggy, jak inne dywany z długim włosiem są często używane w sypialniach, salonach i jadalniach, ponieważ są miękkie dla stóp, co czyni je wygodnymi do chodzenia.

Najpopularniejsze dywany o długim włosie to shaggy

Dywany z długim włosiem mają charakterystyczne kudłate i luźne runo, które może być nieco kłopotliwe w utrzymaniu. Będziesz chciał je regularnie odkurzać, zwłaszcza gdy w niektórych miejscach będziesz miał okazję rozpuścić włosy.

Dywany obejmują zarówno swobodne opcje, takie jak dywany shaggy, jak i bardziej eleganckie opcje, takie jak dywany shaggy wall-to-wall. Jeśli chcesz czegoś, co jest bardziej formalne, spróbuj dywanu z ultra-skóry owczej z gęstym, zwartym stosem na wierzchu. Dzięki temu każdy będzie wiedział, ile mebli powinien ustawić wokół niego, zanim na nim usiądzie.

Spotkasz się również z określeniem ich jako dywany o głębokim runie, puszyste lub o wysokim runie

Dywany o długim runie są również nazywane dywanami o głębokim runie, puszystymi lub o wysokim runie. Dywany typu shaggy są tym, co większość ludzi myśli, gdy słyszy wyrażenie dywan z długim włosiem. Dywany o długim runie mogą być wykonane tylko z jednego rodzaju włókien, takich jak wełna lub bawełna, ale częściej są one mieszanką włókien.

Dywany shaggy o długim włosiu

Dywany shaggy o długim runie mają efekt tuftowania i dzięki swojej długości mają błyszczący wygląd. Są swobodne, trwałe i będą popularne przez wiele lat.

Dywany shaggy o długim włosiu tworzą wygodne pomieszczenie, które wygląda stylowo i relaksująco

Dywany o długim runie są popularne w domu. Mogą być używane w sypialniach i salonach, na podłodze w biurze lub restauracji, jako dywanik do pokoju hotelowego lub legowiska Twojego kota

Idealny dywan do domu

Jeśli szukasz dywanu, który nada Twojemu pomieszczeniu klasyczny, ale swobodny wygląd, to dywany shaggy o długim runie są właściwym wyborem. Ich cechą charakterystyczną jest długość przędzy runa, co daje wrażenie swobody i nadaje pomieszczeniu klasyczny, ale relaksujący wygląd.