Czy Sushi Wesoła oferuje dostawy? Jakie są opcje dostawy i ceny?

Czy Sushi Wesoła oferuje dostawy? Jakie są opcje dostawy i ceny?

Restauracja Sushi Wesoła – oferuje dostawy!

Jeżeli szukasz restauracji, która oferuje możliwość dostawy sushi – Sushi Wesoła to bardzo dobry wybór. Można skorzystać z trzech rodzajów dostaw: za pobraniem, za pośrednictwem aplikacji dostawczej lub, w wybranych godzinach i lokalizacjach, z dostawą od kuriera.

Ceny dostawy od Sushi Wesoła

Rodzaj dostawy Koszt
Za pobraniem Brak kosztów
Za pośrednictwem aplikacji dostawczej 20zł
Kurier 20zł

Zamawiając z dostawą za pośrednictwem aplikacji dostawczej lub kuriera, konieczne jest uiszczenie z góry opłaty w wysokości 20 złotych. Natomiast dostawa za pobraniem jest bezpłatna, należy jednak pamiętać o dokonaniu płatności po odebraniu zamówienia.

Dostawa sushi z restauracji Wesoła – co warto wiedzieć?

Opcje dostawy i ceny

Przyjemność jedzenia sushi w domu jest dziś doskonale znana rzeszom smakoszy wielu gatunków jedzenia. Restauracja Wesoła działająca od kilkunastu lat w swoim regionie oferuje dziś dotarcie do swoich Klientów w zgody z ich potrzebami. Główny katalog usług restauracji obejmuje dostawę i odbiór dań z sushi baru.

Korzystanie z tej usługi jest wyjątkowo proste i polega na wizycie w restauracji lub skorzystaniu z delivery. Klienci mogą zamówić jedzenie tradycyjnie, naisć i odebrać samemu dowy, narzucić dostawę. W przypadku skorzystania z drugiej opcji, na rzecz restauracji należy uiścić dodatkowa, stałą opłatę.

Wszystkie ceny i stawki dostawy sushi są dostępne w tabeli. Można sprawdzić cennik na stronie internetowej restauracji lub zapytać właścicieli o opcje dostawy z sushi baru.

Lokalizacja Koszt dostawy
Do 4 km Brak opłaty
Do 15 km $10
Do 40 km $20 + $1 /km
Ponad 40 km $28 + $1.5 /km

Dostawy Sushi Wesoła: Opcje i Ceny

Dyskretne i szybkie tygodniowe dostawy zestawów sushi to zaleta oferowana przez restaurację Sushi Wesoła. Firma zapewnia dostawy, które są dostępne dla lokalnych klientów z możliwością płatności online. Oprócz tego, oferują usługę odbioru z restauracji.

Rodzaje dostaw

  • Kurier – Przy odbiorze z restauracji, kurier przynosi sushi do lokalizacji wyznaczonej przez klienta za cenę 15 zł.
  • Dostawa do domu – Jeśli klient chce zamówić zestawy sushi na wynos, agencja dostarczy je do domu za dodatkową opłatą w wysokości 25 zł.
  • Bezpłatna dostawa – Firma oferuje bezpłatną dostawę dla stałych klientów, którzy zamówili minimum trzy razy w ostatnim miesiącu.

Tabela cenowa dostaw

Rodzaj dostawy Cena dostawy Dostępność
Kurier 15 zł odbiór w restauracji
Do domu 25 zł odbiór z restauracji
Bezpłatna dostawa 0 zł min. 3 zamówienia w ostatnim miesiącu

Sushi Wesoła zapewnia szybkie i wygodne opcje dostaw dzięki skorzystaniu z usług lokalnych kurierów. Cena dostawy wahają się między 15 i 25 zł. Odbiorcy zamówień, którzy posiadają status stałego klienta, otrzymują bezpłatne dostarczenie zamówionych zestawów sushi.
Bez względu na to, jaką opcję dostawy wybierzesz, Twój zestaw sushi zostanie zapakowany i dostarczony w najwyższej jakości.Jeśli jesteś fanem japońskiej kuchni, sprawdź o jakie opcje dostawy sushi oferuje Sushi Wesoła i jakie są ich ceny – kliknij tutaj: https://www.mizumisushi.pl/sushi-wesola/.